Strona główna / Usługi / Firmy księgowe
25 lutego, 2014

Firmy księgowe

Posted in : Usługi on by : Artur Kaczmarek

Usługi księgowe, to w dzisiejszych czasach towar cieszący się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród początkujących przedsiębiorców. W gąszczu panujących przepisów, nie trudno o pomyłkę, dlatego młodzi biznesmeni wolą korzystać z pomocy profesjonalistów, także w kwestii porządkowania wewnętrznych dokumentów firmy. Archiwizacja dokumentów, jako usługa często idzie w parze z biurami doradztwa podatkowego.

Najprostsze usługi księgowe wiążą się prowadzeniem księgi przychodów i rozchodów – zazwyczaj taka pomoc uwzględnia zaksięgowanie niewielkiej liczby faktur bądź rachunków w miesiącu, a także późniejsze zarchiwizowanie dokumentów. Z tej formy rozliczeń najczęściej korzystają osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą.

W przypadku spółek konieczna jest tak zwana „pełna księgowość” – korzystając z takich usług księgowych należy się liczyć z dużo większymi kosztami obsługi. Dotyczy to również procesu archiwizacji dokumentów. Zlecenie zewnętrznej firmie prowadzania księgowości, daje podmiotom gospodarczym większą swobodę działania.

Więcej znajdziesz na http://www.business-care.pl

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*