Torby plażoweJeśli wybieramy się na plażę z małym dzieckiem, konieczne jest zabranie dla niego odpowiednich kosmetyków oraz zabawek, jedzenie i przedmioty dla mamy. Poniżej przedstawiamy jak spakować torby plażowe dla mam wybierających się z małym dzieckiem na plażę.

Gdy słońce przypieka, mnóstwo osób ma ochotę wybrać się na plażę, gdzie można wykąpać się w chłodnym morzu i opalać na piasku. Nie rezygnują z tego nawet osoby, które mają małe dzieci.

Pakując torby plażowe, matki małych dzieci powinny zwrócić uwagę na to, aby zapakować wszytko, co potrzebne jest małemu dziecku. Przede wszystkim konieczne jest zabranie kremu z bardzo wysokim filtrem przeciwsłonecznym. Skóra dziecka jest znacznie bardziej wrażliwa na poparzenia niż skóra dorosłych. Poza tym, konieczne jest zabranie do torby plażowej odpowiedniej ilości jedzenia dla dziecka - dzieci robią się głodne podczas zabaw w wodzie znacznie szybciej niż podczas zabawa piaskownicy. Poza tym, koniecznością są chusteczki nawilżające i ubrania na zmianę dla dziecka.

Torby plażowe można znaleźć w ofercie sklepu http://www.sklep.pozorski.info/produkty/na-wycieczce/produkty-na-lato/torby-plazowe,2,6157.