Masz już dosyć starej łazienki? Marzysz o totalnej odmianie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Kilka poniższych wskazówek pozwoli ci dowiedzieć się jak w paru krokach zmienić swoją nudną łazienkę w coś naprawdę oryginalnego. Z pewnością jest to pomieszczenie, które remontuje się najrzadziej w całym domu. Po wielu latach użytkowania możemy mieć dość starych płytek w nieciekawe wzory. Planując remont łazienki musimy zrozumieć, jakie elementy są istotne dla jej wyglądu. Dobrym pomysłem jest zaczerpnięcie inspiracji z katalogów lub Internetu, aby wiedzieć, czego szukamy. W wystroju łazienki tak jak i salonu poszczególne elementy powinny tworzyć integralną całość. Podczas aranżacji powinniśmy postawić na jakość materiałów i wybierać sprawdzone produkty takie jak baterie kohlman, gdyż zależy nam na tym, żeby łazienka posłużyła nam przez długie lata.

Trzy kroki do pięknej łazienki

baterie kohlmanPierwszą rzeczą, którą musimy wymienić przy remoncie łazienki są płytki. Jeżeli mamy ograniczone fundusze, możemy pomalować stare kafelki specjalną farbą. Odpowiednie farby nadają się do malowania kafli na ścianie i na podłodze. Dla ożywienia starych możemy użyć także specjalnych naklejek z różnymi wzorami. Wybierając uniwersalne płytki w jednolitym kolorze mamy pewność, że szybko nie wyjdą z mody. Kolejnym krokiem jest decyzja, czy chcemy by w naszej łazience była wanna, czy prysznic. Stojąc przed takim wyborem musimy określić, które urządzenie jest dla nas najbardziej komfortowe. Na tym etapie powinniśmy wiedzieć, w jakim stylu ma być nasza łazienka i dobrać wannę albo natrysk wraz z odpowiednią baterią kohlman lub innej sprawdzonej firmy, tak by razem z kaflami tworzyły jedną całość. Do pełnego wyposażenia brakuje nam jeszcze muszli i umywalki. Z kompaktem toaletowym zazwyczaj nie ma problemu, ponieważ większość modeli jest do siebie bardzo podobna. Wybierając umywalkę mamy zdecydowanie większy kłopot, ponieważ obecnie na rynku jest wiele wzorów. Poszczególne produkty mają różne kształty od prostokątnych nowoczesnych po klasyczne okrągłe.

Nie zapomnij o dodatkach

Zapewne wszyscy wiemy, że to dodatki tworzą całość. Dlatego urządzając naszą łazienkę nie możemy zapomnieć o szczegółach. Źle dobrane elementy mogą zepsuć cały efekt, lecz odpowiednio skomponowane dodają jej charakteru i podkreślają całość. Wysokiej jakości baterie kohlman zapewnią nam nie tylko komfort użytkowania, ale również stanowią ozdobę wnętrza każdej łazienki. Oferta baterii kohlman jest bardzo bogata, więc niezależnie od przyjętej koncepcji znajdziemy coś odpowiedniego dla siebie. W przypadku tak ważnego elementu nie należy zapominać o kwestii bezpieczeństwa. Nowoczesne baterie kohlman to nie tylko wyjątkowy design, ale także gwarancja spokojnego użytkowania przez długie lata.