Z roku na rok wzrasta liczba osób, które decyduje się na spotkanie ze znajomymi w pubie zamiast tradycyjnego spotkania w domu. Większe zainteresowanie lokalami sprawia, że co chwila na mapie miasta pojawia się nowy punkt. W porównaniu do domówki to rozwiązanie ma wiele korzyści. Przede wszystkim unika się uciążliwego przygotowania do spotkania i jeszcze bardziej męczącego sprzątania po nim. Pozwala też ustrzec się przed kłopotami ze strony sąsiadów, którym mogą przeszkadzać nocne hałasy. Bardzo dużą zaletą są jednak dodatkowe atrakcje, które może zapewnić nam wyjście do pubu wyposażonego w stoły snookerowe i bilardowe czy dart. Gry klubowe stanowią doskonałe urozmaicenie spotkania i sprawiają, że może potrwać wiele godzin.

stoły snookeroweStań do rozgrywki przy stole!

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się bilard i jego pochodne, dla wielu lokali stanowi główne źródło jego gości. Dziś stoły snookerowe i bilardowe można spotkać w wielu pubach i znalezienie miejsca do gry nie stanowi żadnego problemu. Gra stanowi doskonałe urozmaicenie podczas spotkania ze znajomymi przy piwie. Format rozgrywki sprawia, że nie przeszkadza rozmowom, wręcz przeciwnie. Brak jakichkolwiek wymagań fizycznych i nieskomplikowane zasady powodują, że bardzo łatwo rozpocząć przygodę z grą. Szczególną popularnością ostatnimi czasy cieszy się snooker, dzięki swojej bardzo efektownej formie. Jeżeli zależy nam na zrobieniu wrażenia na znajomych, to stanowi doskonałe narzędzie do osiągnięcia tego celu. To jak bardzo oblegane są stoły snookerowe (http://www.bilard.pl/product-pol-44-Stol-snookerowy-CALISSIA.html) najlepiej świadczy o zainteresowaniu, jakim cieszy się ta gra.

Ponadczasowe klasyki

Jedną z najbardziej klasycznych gier barowych jest dart. Choć dzisiejsze tarcze znacznie różnią się od tych używanych przed laty, to zasady nie uległy większym zmianom. Rzutki stanowią idealną zabawę podczas spotkania ze znajomymi, a odrobina rywalizacji zapewni dodatkowe wrażenia. Nowoczesne tarcze same zliczają punkty i pilnują kolejności rzutów co pozwala na uniknięcie wielu nieporozumień. Poza standardową odmianą rozgrywki oferują zazwyczaj wiele innych wariantów, dzięki czemu gra nie znudzi się nam przez długi czas. Propozycję dla osób poszukujących nieco bardziej aktywnych rozrywek będą stanowiły piłkarzyki, które wbrew pozorom stanowią zabawę nie tylko dla fanów piłki. Sprawdzą się zarówno jako gra dla dwojga, jak i większej grupy. W przeciwieństwie do pozostałych propozycji wymaga intensywnego ruchu i z pewnością doskonale ożywi towarzystwo. Każdy, kto nie próbował jeszcze którejś z wymienionych gier powinien koniecznie wybrać się ze znajomymi do pubu!